Skrytá džungle

21. května 2017 v 16:29 | Naty


O Skryté džungli se toho říká hodně: "Kdo tam přijde, už se nikdy nevrátí", "Kdo naruší klid Pokémonů tam žijících, toho postihne kletba"... A další fámy. Jediné co z těchto pověstí je ale pravdivé je to, že před dávnou dobou sem přišli vědci hledat legendárního Pokémona Mewa. Dle legendy je to nejsilnější Pokémon na světě a oni jeho sílu chtěli využít... Mewa však nenašli a domů se vrátili s prázdnýma rukama. Trenéři, kteří se do džungle vydali říkali, že Mewa zahlédli. A nebo měli jen halucinace kvůli Ariadosímu jedu. Kdo ví?
Vydáš se do džungle. Láká tě poznat všechna ta tajemství, které ještě nikdo nedokázal odhalit.
Prodíráš se hustými křovinami a vyhýbáš se nízkým větvím stromů. Obdivuješ krásu zdejší přírody. Jak tato krajina mohla tak dlouho zůstat nedotčena člověkem? Člověk ničí vše, co mu přijde do cesty. Lidem jde jen o užitek. Je jim jedno, jestli zničí něco krásného, dokud z toho něco mají. Chrání snad tuhle nespoutanou džungli magické síly? Jací Pokémoni zde žijí?
Uprostřed džungle objevíš jezero. Usadíš se na břehu do stínu stromu, relaxuješ. Chce se ti spát, jsi unavený z dlouhé chůze.
Po pár minutách usneš.
Zdá se ti sen.
Bežíš džunglí, před něčím utíkáš... Před něčím nebezpečným, ale nedokážeš říct, co to je. Jediné co víš je to, že musíš utíkat, jinak zemřeš. V tom kolem tebe proletí něco růžového, malý tvor tě chytne za ruk a poslední co uvidíš je nějaký podivný záblesk.
Otevřeš oči. Tvůj dech je zrychlený. Postavíš se a rozhlédneš se kolem sebe. Uvidíš, jak mezi stromy mizí růžový ocásek.
Necháš to být, asi se ti jen něco zdálo. Třeba tě ve spánku kousl Ariados a máš halucinace.
Vydáš se dál hustým porostem....

Jak zde hrát?
  • Všechno piš do vět, jako příběh
  • Vždy buď trpělivý než odpovím co si našel atd.
  • Můžeš tu bojovat s divokými Pokémony pro získání zkušeností, nových útoků a pro vyvíjení
  • Můžeš najít různé věci
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama